Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Wyżywienie

Oferujemy posiłki według cennika firmy cateringowej. Istnieje możliwość wyboru opcji bez podwieczorku lub śniadanka. Jadłospis układany jest według zaleceń dietetyka, który dba o to, aby potrawy serwowane naszym przedszkolakom posiadały wszystkie składniki konieczne do zdrowego rozwoju dzieci oraz miały odpowiednią ilość kalorii.

Mam pełną świadomość, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo i jakość przygotowywanych potraw. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez profesjonalną firmę cateringową posiadającą wszystkie niezbędne uprawnienia. Posiłki każdorazowo są sprawdzane przed ich przyjęciem pod względem jakości, temperatury oraz świeżości zgodnie zaleceniami Inspekcji Zdrowia.

W Pysiowej Krainie staramy się umiejętnie zachęcać dzieci do jedzenia, jak i dbać o kulturę związaną ze spożywaniem posiłków ( używanie sztućców, serwetek itp.)