Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

O nas

Punkt przedszkolny Pysiowa Kraina działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych w Warszawie pod nr.182/PPN/17, realizuje Podstawę Programową określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, oraz programy pracy dydaktycznej, przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Pysiowa Kraina przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, mieści się w budynku ze specjalnie zaadoptowanymi pomieszczeniami z przeznaczeniem na przedszkole i cichym placem zabaw.

Nasze przedszkole to miejsce gdzie Rodzice lub Opiekunowie mogą pozostawić swoje pociechy pod troskliwą opieką od poniedziałku do piątku w godz. 7 – 18.00 (z możliwością dostosowania godzin).

Naszym dzieciom proponujemy zajęcia i zabawy edukacyjne, oraz dogodne warunki dla rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego. Uczymy dzieci szacunku do przyrody, rozbudzamy ich zainteresowania oraz przygotowujemy do nauki w szkole.

Pysiowa Kraina jest miejscem, w którym dzieci:

  • otoczone są atmosferą ciepła i akceptacji
  • podczas zajęć i zabaw poznają otaczający świat w całej jego różnorodności
  • uczą się w praktycznym działaniu dbałości o otaczające środowisko
  • kształtują nawyki prozdrowotne aby w przyszłości stać się odpowiedzialnym członkiem dorosłego społeczeństwa funkcjonującego w otaczającym świecie.
  • maja zapewnione poczucie bezpieczeństwa i możliwość twórczego działania
  • uczestniczą w podejmowanych akcjach proekologicznych oraz doskonalą nawyki zdrowego stylu życia